کارگزار یا نماینده سرمایه گذاران امکان مشاهده کلیه پروژه های وب سایت را دارا می باشد. این نوع حساب کاربری به دو صورت سالیانه و یا مادام العمر قابل ثبت است. عضویت کارگزاران همراه با پرداخت هزینه دوره (سالیانه و یا مادام العمر) می باشد. رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت نیز برای تمامی کارگزاران محترم الزامی است.

امکانات کارگزار در سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

  • کارگزاران امکان مشاهده کلیه اطلاعات پروژه های وب سایت را دارا می باشند.
  • آنها می توانند با صاحبان پروژه ها تماس گرفته تا طرح توجیهی و یا پروژه آنها را برای استفاده سرمایه گذاران بهینه کنند. در صورت آن که کارگزار پروژه های فردی را تایید کند، قادر خواهند بود تا این موضوع را از طریق پنل تایید پروژه به اطلاع مدیران وب سایت برسانند. پس از این موضوع، پروژه با یک علامت سبز رنگ در کنار آن نمایش داده می شود. این علامت سبز رنگ برای راهنمایی سرمایه گذاران می باشد. به این وسیله سرمایه گذار می تواند پروژه های تایید شده را از سایر پروژه ها تشخیص دهد. بدیهی است که چنین پروژه هایی قابلیت جذب سرمایه گذاران بیشتری را خواهند داشت.
  • کارگزار مجاز می باشد برای این خدمات از صاحب پروژه دریافت وجه داشته باشد. این موضوع به توافق میان صاحب پروژه و کارگزار بستگی داشته و بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران هیچ گونه دخالتی در این گونه موارد نخواهد داشت.
  • کارگزاران می توانند پروژه های خود را با درصد تخفیف ویژه در وب سایت ثبت کنند تا در معرض دید سرمایه گذاران قرار بگیرد.
  • در صورت تمایل به تمدید دوره ثبت نام، هزینه سال های دوم به بعد برای کارگزاران کاهش پیدا خواهد کرد.

ثبت نام و ورود کارگزار به وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

کارگزاران می توانند از طریق منوی کارگزار در وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام یک ایمیل تایید برای کارگزار ارسال خواهد شد که پس از تایید آن، قادر به ورود به پنل کاربری خود در سایت خواهند بود.

مشاهده پروژه ها از طریق کارگزار

پس از ثبت نام و فعال شدن حساب کاربری، کارگزاران می توانند با ورود به هر دسته بندی، پروژه های ثبت شده در آن بخش را با تمامی اطلاعات مشاهده کنند.

پروژه های تایید شده از سوی کارگزار

جهت تایید یک پروژه کارگزار باید کد پروژه و نام مسئول پروژه را از طریق فرم تایید پروژه ارسال نماید. پس از تایید این موارد از سوی مدیر سایت، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری، پروژه های آن حساب کاربری به صورت تایید شده به نمایش در خواهند آمد.

همچنین پروژه هایی که خود کارگزاران در وب سایت ثبت می کنند، به صورت تایید شده به نمایش در می آیند.

ثبت نام کارگزار

حامیان پایگاه

ارتباط با مدیران پایگاه

به منظور ارتباط نزدیک تر با مدیران پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، پروژه مورد نظر خود را بیابید. سپس بامراجعه به بخش ورود سرمایه گذاران و دریافت اطلاعات تماس با صاحبان پروژه سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

ثبت ایده جدید و پروژه سرمایه گذاری

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، از غیر تکراری بودن پروژه پیشنهادی اطمینان حاصل کنید. سپس برای ارسال پروژه خود به بخش ثبت پروژه جدید مراجعه کرده و پروژه خود را به ثبت برسانید.