قوانین و مقررات پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران (بورس فرصتهای سرمایه گذاری ایران) به شرحی که در زیر اعلام شده است می باشد:

1- لزوم رعایت این قوانین بر تمامی صاحبان پروژه ها، سرمایه گذاران، حامیان و کلیه کاربران وب سایت الزامی می باشد.

2- در صورت عدم موافقت با این توافقنامه از کاربر خواسته می شود تا از خدمات سایت استفاده نکند. این قوانین ممکن است در طول زمان دارای تغییراتی باشند. بر عهده کاربر است که هر چند وقت یک بار جهت بررسی قوانین و مقررات، به این صفحه مراجعه کند. کاربران موظف به رعایت کلیه قوانین تغییر یافته می باشند و پیشاپیش موافقت خود را با این موضوع اعلام می دارند.

3- هر کاربر پس از ثبت نام متعهد به رعایت کلیه قوانین و مقررات سایت می باشد و مسئولیت عدم پیروی از قوانین و مقررات بر عهده او می باشد. مسئولین و مدیریت پایگاه در صورت عدم رعایت این قوانین و مقررات با کاربر خاطی برخورد خواهند کرد.

4- هیچ گونه عذری مبنی بر عدم اطلاع کاربر از قوانین و مقررات پایگاه پذیرفته نخواهد شد و کاربر متعهد به مطالعه این قوانین می باشد.

5- مدیران وب سایت اجازه دارند بنا به صلاح دید خود این قوانین و مقررات را به روز رسانی کنند. این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربر انجام گیرد. هر گونه تغییر، حذف و اضافه قوانین بلافاصله پس از انتشار در این صفحه لازم الاجرا بوده و شامل تمامی کاربران خواهد شد و عذر کاربران مبنی بر عدم اطلاع به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.

6- کاربر توافق می کند که اعتماد او برای استفاده از اطلاعات و امکانات پایگاه با مسئولیت و پذیرش ریسک از سوی خود او می باشد. مدیریت و مسئولان پایگاه مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.

7- مدیریت و مسئولین پایگاه اجازه دارند با صلاحدید خود، تغییراتی در سایت داده و امکان دسترسی به برخی بخش ها و یا تمامی بخش ها را برای شما مسدود سازد.

8- مدیران و مسئولین پایگاه بر اساس این تعهد نامه ما متعهد می شوند اطلاعات تماس شما را به جز برای سرمایه گذاران و حامیان پایگاه منتشر نکرده، به جز مواردی که بر اساس قوانین جاری کشور و یا درخواست مراجع قانونی محبور به اینکار باشند.

9- انتقال اطلاعات (که شامل ارتباطات به وسیله ایمیل نیز می شود) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. لذا ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. مدیران و مسئولین پایگاه مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. مدیریت و مسئولین پایگاه، تلاش خواهند کرد که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار پایگاه می گذارید حفظ کرده و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب پایگاه است. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای پایگاه فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش مسئولین و مدیران پایگاه می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، پایگاه و مسئولین آن مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهند داشت.

10- مسئولیت کلیه اطلاعاتی که صاحبان پروژه ها و سرمایه گذاران در وب سایت قرار می دهند بر عهده خود ایشان می باشند. بدیهی است پایگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی این اطلاعات نخواهد داشت. پایگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کنترل این اطلاعات بر عهده نخواهد داشت و هیچ گونه تضمینی درباره آن نخواهد داد.

11- در صورت آنکه کاربران وب سایت محتوایی که خوشایند شما نباشد، و یا در محتوای منتشر شده توسط کاربران توهین، اطلاعات شخصی شما و یا فایل های مخربی که به دستگاه شما آسیب برسانند قرار داده باشند باید این موضوع را به اطلاع مدیریت وب سایت برسانید. مسئولیت این موارد تماما بر عهده کاربر مذکور بوده و میر و مسئولین وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در این باره نخواهند داشت. مدیریت وب سایت به صلاحدید خود درباره نوع رفتار با فرد خاطی تصمیم گیری خواهد کرد. همچنین از کاربران خواسته می شود تا از هرگونه برخورد شخصی با یکدیگر پرهیز کنند. 

12- مسئولیت تمامی توافقات میان کاربران وب سایت بر عهده خود ایشان می باشد و پایگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

13- مسئولیت تمامی ادعاهای کابران در وب سایت بر عهده ایشان می باشد و هیچ گونه مسئولیت در قبال این موارد بر عهده پیاگاه و مسئولین آن نخواهد بود.

14- کلیه ضرر و زیان های مالی و معنوی مربوط به توافق و همکاری میان کاربران وب سایت بر عهده ایشان می باشد و پایگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

15- در مواردی که بر اساس قوانین و مقررات پایگاه اعلام شده است، کاربر متعهد می شود هیچ گونه شکایتی از مالک (مالکین)، مدیران و مسئولین پایگاه نخواهد داشت.

16- در صورت آنکه کاربری اطلاعات مربوط به سایر کاربران را بدون رضایت کتبی و اطلاع آن کاربر و مدیریت پایگاه منتشر کرده و یا مورد سو استفاده قرار دهد، کلیه مسئولیت های قانونی و خسارات ناشی از اینکار بر عهده کاربر خاطی می باشد.

17- مسئولیت محتوای ویدئو های منتشر شده در وب سایت بر عهده کاربر منتشر کننده آن می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این ویدیو ها بر عهده مسئولین و مدیران پایگاه نمی باشد.

18- کاربر سلامت کلیه فایل ها و اطلاعاتی که از سوی او بر روی پایگاه بارگذاری می شود را بر عهده دارد. در صورت آنکه فایل و اطلاعات برای امنیت وب سایت مخرب بوده و در عملکرد پایگاه ایجاد اختلال کند، مسئولین پایگاه می توانند اطلاعات و فایل های مزبور را بدون اطلاع کاربر از روی سایت حذف نموده و به صلاحدید خود با کاربر برخورد کنند. بدیهی است اگر این اطلاعات ضرر و زیان مالی و یا معنوی به پایگاه برساند، کاربر عهده دار تمامی این خسارت ها بوده و متعهد می شود کلیه این خسارت ها را به صورت کامل جبران کند.

19- تصاویر ارسالی پروژه ها و یا پروفایل های کاربری باید بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می باشد.

20- مسئولیت صحت و درستی اطلاعات وارد شده در وب سایت بر عهده کاربر می باشد. در صورت محرز شدن عدم صحت اطلاعات مدیریت وب سایت اجازه حذف پروژه و حساب کاربری آن کاربر را خواهد داشت. در صورت بروز این شرایط هیچ گونه وجهی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و او حق هیچ شکایت از پایگاه و مسئولان آنرا نخواهد داشت.

21- مالیکیت پروژه با کاربر ثبت کننده آن می باشد و هر گونه تغییر در مالکیت باید با توافق کاربر ثبت کننده و اطلاع رسانی به مدیریت پایگاه انجام شود. پایگاه کاربر ثبت نام کننده را تا زمان انتقال مالکیت پروژه، مالک آن پروژه می داند.

22- مسئولیت کلیه اطلاعات مربوط به پروژه ها و حساب کاربری بر عهده کاربر ثبت کننده آن می باشد.

23- مسئول پروژه متعهد است کلیه اطلاعات پروژه ثبت شده با رعایت کامل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد. بدیهی است در صورت محرز شدن عدم رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سوی کاربر مدیریت پایگاه اجازه حذف (و یا ویرایش) پروژه و یا مسدود سازی حساب کاربر خاطی را خواهد داشت. در چنین شرایطی کاربر متعهد است هیچ گونه شکایتی از پایگاه و مدیران آن نخواهد داشت.

24- تصاویر مربوط به حساب کاربری باید بر اساس رعایت موازین شرعی و قانونی جمهوری اسلامی ایران باشد.

25- کاربر متعهد می شود هیچ گونه درخواستی خارج از خدمات معرفی شده در وب سایت را از مسئولین پایگاه درخواست نخواهد کرد.

26- در صورت آنکه کاربر از قوانین پایگاه سرپیچی کرده و یا آنها را زیر پا بگذارد، مسئولین و مدیران پایگاه می توانند حساب کاربر و کلیه پروژه های ثبتی او را از روی سایت حذف نمیاند. در این موارد هیچ گونه خسارت و یا پولی به مالک پروژه بازگردانده نخواهد شد و او متعهد می شود در این موارد هیچ گونه شکایتی از پایگاه و مسئولین آن نخواهد داشت.

27- پس از ثبت نام در پایگاه، کلیه کاربران موظف به رعایت تمامی قوانین و مقررات وب سایت می باشند.

28- مدیران و مسئولین پایگاه اجازه دارند از کلیه اطلاعات، تصاویر و فیلم هایی که کاربران بر روی سایت ثبت می کنند، در صورت لزوم برای تبلیغ و یا بازنشر در رسانه های مورد تایید پایگاه به کار ببرند. به کاربر بردن این اطلاعات جهت تقویت پایگاه و جذب سرمایه گذاران بوده و کاربران با این موارد موافقت خود را اعلام می دارند.

حامیان پایگاه

ارتباط با مدیران پایگاه

به منظور ارتباط نزدیک تر با مدیران پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، پروژه مورد نظر خود را بیابید. سپس بامراجعه به بخش ورود سرمایه گذاران و دریافت اطلاعات تماس با صاحبان پروژه سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

ثبت ایده جدید و پروژه سرمایه گذاری

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، از غیر تکراری بودن پروژه پیشنهادی اطمینان حاصل کنید. سپس برای ارسال پروژه خود به بخش ثبت پروژه جدید مراجعه کرده و پروژه خود را به ثبت برسانید.