شتابدهنده ها امکان مشاهده کلیه پروژه های وب سایت را دارا می باشند. این نوع حساب کاربری به دو صورت سالیانه و یا مادام العمر قابل ثبت است. عضویت شتابدهنده ها همراه با پرداخت هزینه دوره (سالیانه و یا مادام العمر) می باشد. رعایت کلیه قوانین و مقررات وب سایت نیز برای تمامی شتابدهنده های محترم الزامی است.

امکانات شتابدهنده ها در سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

  • شتابدهنده ها امکان مشاهده کلیه اطلاعات پروژه های وب سایت را دارا می باشند.
  • آنها می توانند با صاحبان پروژه ها تماس گرفته تا طرح توجیهی و یا پروژه آنها را برای استفاده سرمایه گذاران بهینه کنند. در صورت آن که شتابدهنده پروژه های فردی را تایید کند، قادر خواهد بود تا این موضوع را از طریق پنل تایید پروژه به اطلاع مدیران وب سایت برساند. پس از این موضوع، پروژه با یک علامت سبز رنگ کنار آن به نمایش در خواهد آمد. این علامت سبز رنگ برای راهنمایی سرمایه گذاران می باشد. به این وسیله سرمایه گذار می تواند پروژه های تایید شده را از سایر پروژه ها تشخیص دهد. بدیهی است که چنین پروژه هایی قابلیت جذب سرمایه گذاران بیشتری را خواهند داشت.
  • شتابدهنده ها مجاز می باشند برای این خدمات (نوشتن، اصلاح و یا بهینه سازی پروژه) از صاحب پروژه دریافت وجه داشته باشند. این موضوع به توافق میان صاحب پروژه و شتابدهنده بستگی داشته و بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران هیچ گونه دخالتی در این گونه موارد نخواهد داشت.
  • همچنین شتابدهنده ها می توانند پروژه های خود را با درصد تخفیف ویژه در وب سایت ثبت کنند تا در معرض دید سرمایه گذاران قرار بگیرد.
  • در صورت تمایل به تمدید دوره ثبت نام، هزینه سال های دوم به بعد کاهش پیدا خواهد کرد.

ثبت نام و ورود شتاب دهنده به وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران

شتابدهنده ها می توانند از طریق منوی شتابدهنده در وب سایت بورس فرصت های سرمایه گذاری ایران ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام یک ایمیل تایید برای شتابدهنده ارسال خواهد شد که پس از تایید آن، قادر به ورود به پنل کاربری خود در سایت خواهد بود.

مشاهده پروژه ها از طریق شتابدهنده ها

پس از ثبت نام و فعال شدن حساب کاربری، شتابدهنده ها می توانند با ورود به هر دسته بندی، پروژه های ثبت شده در آن بخش را با تمامی اطلاعات مشاهده کنند.

پروژه های تایید شده از سوی شتابدهنده ها

جهت تایید یک پروژه، شتابدهنده باید کد پروژه و نام مسئول پروژه را از طریق فرم تایید پروژه ارسال نماید. پس از تایید این موارد از سوی مدیر سایت، حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری، تمامی پروژه های آن حساب کاربری به صورت تایید شده به نمایش در خواهند آمد.

همچنین پروژه هایی که خود شتابدهنده ها در وب سایت ثبت می کنند، به صورت تایید شده به نمایش در خواهد آمد.

ثبت نام شتابدهنده

حامیان پایگاه

ارتباط با مدیران پایگاه

به منظور ارتباط نزدیک تر با مدیران پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، پروژه مورد نظر خود را بیابید. سپس بامراجعه به بخش ورود سرمایه گذاران و دریافت اطلاعات تماس با صاحبان پروژه سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

ثبت ایده جدید و پروژه سرمایه گذاری

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، از غیر تکراری بودن پروژه پیشنهادی اطمینان حاصل کنید. سپس برای ارسال پروژه خود به بخش ثبت پروژه جدید مراجعه کرده و پروژه خود را به ثبت برسانید.