پایگاه اطلاعات سرمایه‌گذاری ایران برای سه گروه طراحی شده است:

  • سرمایه گذاران
  • صاحبان پروژه ها
  • گروهها و شرکتهای خصوصی و دولتی مرتبط به امور سرمایه گذاری

براساس نیاز مبرم به روان سازی سیستم سرمایه گذاری و ایجاد یک پل کارامد به گروههای سرمایه گذارایرانی تبار و خارجی در سراسر دنیا با پروژه های مختلف در داخل کشور بر این آمده ایم که با طراحی سیستم بورس بر روی اینترنت به این نیاز پاسخ داده شود.

سرمایه گذار به سادگی می تواند بر حسب جغرافیایی (استانهای کشور) حجم سرمایه گذاری، نوع سرمایه گذاری (از ایده گرفته تا سرمایه گذاریهای کلان) و نوع صنعت که مایل به سرمایه گذاری در آن است به جستجو بپردازد.

صاحبان پروژه هم به آسانی می توانند پروژه یا پروژه های خود را با تفکیکهای مشخص دراین بورس ارائه دهند.

گروه سوم شامل تمامی شرکتهای خصوصی و دولتی، می توانند سرویسهای خود را به دو گروه حاضر در بورس ارائه دهند .

تمامی این مراحل به حالت User Friendly و کارامد فارسی و انگلیسی طراحی شده است و صاحبان پروژه، سرمایه گذاران و شرکتهای مرتبط به راحتی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

خدمات پایگاه

  • ثبت پروژه
  • حمایت مالی از پروژه

مالکان پروژه ها می توانند با ثبت پروژه خود در سایت در مقابل چشمان سرمایه گذاران قرار بگیرند.

سرمایه گذاران (حامیان) می توانند با انتخاب پروژه دلخواه با صاحل پروژه تماس گرفته و حمایت مالی آنرا بر عهده بگیرند.

آشنایی با بنیانگذار و صاحب امتیاز پایگاه: 

بنیانگذار و صاحب امتیاز پایگاه

آقای فرشاد روحانی رانکوهی، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی شهری و کشوری از دانشگاه آکسفورد انگلستان و نیز دارای مدرک MBA از Cranfield Business School است. ایشان برنده جایزه کار آفرینی انگلستان در سال 1988 بوده و بعد از سالها کسب و کار و انباشتن تجارب و موفقیت های متعدد به ایران بازگشته است تا برای توسعه و آبادانی ایران تلاش نماید. یکی از مهمترین دغدغه خاطرهای ایشان همواره موضوع تسهیل ارتباط بین سرمایه گذاران و صاحبان پروژه و ایده بوده است و در همین راستا توانسته است اولین بورس الکترونیک سرمایه گذاری را در کشور راه اندازی نماید.

برای مشاهده ی مقاله ی جناب آقای روحانی با عنوان Investment Evaluation Factors, Investment Evaluation and Investment weighing Methodology اینجا را کلیک کنید.

حامیان پایگاه

ارتباط با مدیران پایگاه

به منظور ارتباط نزدیک تر با مدیران پایگاه اطلاعات سرمایه گذاری ایران می توانید به بخش تماس با ما مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید.

سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، پروژه مورد نظر خود را بیابید. سپس بامراجعه به بخش ورود سرمایه گذاران و دریافت اطلاعات تماس با صاحبان پروژه سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

ثبت ایده جدید و پروژه سرمایه گذاری

ابتدا با مشاهده فهرست ایده ها و پروژه‌های تعریف شده در پایگاه و یا با جستجوی آنها، از غیر تکراری بودن پروژه پیشنهادی اطمینان حاصل کنید. سپس برای ارسال پروژه خود به بخش ثبت پروژه جدید مراجعه کرده و پروژه خود را به ثبت برسانید.